Nabídka pracovních míst

Název pozice: Projektový manažer/ka

Popis:
Společnost ISES, s.r.o. nabízí odborné služby a poradenství v oblasti odpadového hospodářství, vodního hospodářství, ochrany životního prostředí a ovzduší a přijme odborného pracovníka na pozici projektový manažer/ka.

Co vás čeká:
- administrace svěřených projektů a žádostí o dotaci z fondů EU a národních zdrojů, zvláště v oblasti životního prostředí, ekologie a odpadového hospodářství
- komunikace s žadateli poskytování konzultací k projektům a žádostem komunikace se státními institucemi - poskytovateli dotací příprava a administrace veřejných zakázek
- pozice je vhodná i pro absolventy - nabízíme zaškolení a odborného garanta

Očekáváme:
- vysokoškolské vzdělání (lze i středoškolské s praxí v oboru)
- ochotu dalšího vzdělávání v oblasti veřejných zakázek a dotací
- schopnost pracovat v kolektivu
- komunikativnost a vstřícnost k zákazníkům
- výbornou znalost českého jazyka také v písemné podobě
- řidičský průkaz - aktivní řidič

Výhodou bude:
- základní orientace v oboru
- vysokoškolské vzdělání

Co vám můžeme nabídnout:
- hlavní pracovní poměr
- platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností
- odborná školení
- příspěvek na stravné
- mobilní telefon
- dovolená 5 týdnů
- sick day
- pracoviště v Praze 6
- další bonusy dle výsledků

Informace o pozici:
Místo pracoviště: M. J. Lermontova 859/25, Praha - Bubeneč
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: vlastní organizace náplně práce, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktní osoba:
Romana Klatovská
Telefon: 603 119 376
Email: klatovska@ises.cz